LIGHT GEZEGEN BÜYÜLERİ yeni adıyla GEZEGEN TILSIMLARI

Son günlerde seminer yapmadığım halde gezegen büyüleri( tılsımı) ile ilgili sorular ve geri bildirimler artmaya başladı. Geri bildirimlerde genellikle detay vermeyen onlarca okuyucum, “evet çok özel şeyler yaşadım ama yazmak istemem, nazar değmesinden korkuyorum” demiş.

Sorular; “nedir bu büyüler? Tılsımlar farklı şeyler mi? Bende kendim uygulayabilir miyim?” niteliğinde. Konu hakkında geniş açıklama tekrar gerekti. Yeni okuyucular için tekrar açıklayayım.


Her bir gezegene ait tılsım farklı bir işleve sahip. Kısaca hepsini açıklamadan önce, şunu belirtmeliyim: burada okuyacaklarınıza rağmen hangi tılsımları uygulamanız konusunda karar veremiyorsanız, size hangisinin daha yararlı olacağını bilemiyorsanız bize yazın. Sorununuz veya sorunlarınızı kısaca anlatın, hangi tılsımı seçmeniz gerektiğine yardımcı olalım:
astroakademi@gmail.com

Tılsımların en büyük özelliği, son derece güçlü ve etkili olmaları. Her biri belli dönemlerde yapılıyor. Her canınız çektiğinde uygulamaları yapamıyorsunuz. Seminer yaptığımız, tılsım uygulamalarını birebir öğretiyor, birlikte dileğinize yöneliyor ve tekrar uygulama yapacağınız günleri anlatıyorum. Seminerlere katılamayanlar için hazırlanan özel dvd.lerde gezegen tılsımlarınızı tekrar uygulayabileceğiniz tarihleri de bulacaksınız. Satürn ve Ay tılsımı için henüz DVD. hazırlanmadı. Diğer DVD.leri malzemeleriyle birlikte hediye olarak gönderiyoruz.

AY TILSIMI: Algınızı, bilincinizi, duyarlılığınızı, sezgilerinizi yani başkalarını anlama yetinizi arttıran bu uygulama, tılsımların atası niteliğindedir. Aşka, şansa, paraya ve yeni bir hayata giden yol, algılarınızla ilişki kurmanızdan geçer. Yeniay burcunuzda doğduğunda yada Güneş Tutulması-Yeniay sırasında yapılmalıdır.

JÜPİTER TILSIMI: Her konuda şansınızı açan, arttıran bu özel uygulama pek çok konuda işe yarıyor. Beklenmedik sürpriz kazançlar, aniden gelen evlenme teklifleri, hediyeler, kazanılan büyük paralar gibi inanılması hayli güç mucizevi sonuçlar sağlıyor. Bununla birlikte “ X kişi beni sevsin çok sevsin” gibi bir dileğe yönelirseniz, O’nun şansını açmış oluyorsunuz. Tılsımlarda isim telaffuz etmek çok riskli. Sadece şans dileyin ve gelsin. Aşk ilişkisi çağırmak için yapılan uygulamalarda, Venüs ve Ay tılsımını da yapmalısınız.


VENÜS TILSIMI: Aşk, sevgi, ortaklık ilişkilerinin ve finansal avantajların gezegeni Venüs, kendinizi daha çekici kılmanızı sağlıyor. Çekiciliğiniz artmaya başladığında tekliflerde yağmaya başlıyor. Bunun yanı sıra finansal avantajlarda sağlıyor. Yeni bir aşkı kendinize çekmek, çevrenizdekileri etkilemek için çok güçlü bir tılsım. Eski ilişkinizi canlandırmak, kırgınlıkları gidermek yada red eden sevgiliyle tekrar aşka yönelmek istiyorsanız Satürn ve Ay tılsımlarını da yapmalısınız.

SATÜRN TILSIMI: Şanssız, hasta, talihsiz hissettiğinizde ve bütün işleriniz durduğunda yapmalısınız. Engellerle ve kırgınlıklarla baş etmek her zaman elinizde değildir. Gezegen yardımını alabilmek için Satürn tılsımı her konuda işinize yarayacaktır. Sabra ve koşulların değişmesine ihtiyacı olanlar, sağlık sorunları olanlar, bir türlü para kazanamayan, evlenemeyen yada şöhret yolunu bulamayanlar için. Şimdilik sadece seminerlerde öğrenebiliyorsunuz.


MARS TILSIMI: Kararlılık uygulaması, diyet, kilo vermek, sorunları yenmek, ilişkinizde ve yaşamınızda imkansız diye düşündüğünüz ama istediğiniz durumlara ulaşmak, kararlı bir şekilde ilişkinizi sürdürmek için yapabilirsiniz. Bana teklif geliyor ama arkası gelmiyor diyenler için kuvvetli bir uygulama. Bunun yanı sıra yaşamınızı bloke eden her türlü korkuya, fobiye, başarısızlık korkusuna, terk edilme ve sevgiliyi kaybetme korkusuna, kararlı davranamadığınız her türlü duruma Mars’la karşı çıkabilirsiniz. Gezegen tılsımları içinde en kuvvetlisidir.


MERKÜR TILSIMI: İletişim problemlerinizi çözmeniz ilişkinizi arzu ettiğiniz boyuta taşır. Zekanızı ve algınızı açma büyüsü ilişkilerinizde karşı tarafın düşüncelerini daha net algılamanızı sağlar. “BENİ ANLAMIYORSUN” diyen sevgiliyi anlama ve anlaşılma büyüsüdür. Bunun yanı sıra, derslerinizde başarı oranınızı arttırabilir, satış grafiğinizi yükseltebilir, konuşmaya ve zekaya dayalı işlerle ilgili sorunlarınızı rahatlıkla çözümleyebilirsiniz. Kariyer planınız veya performans değerlendirmeniz başarınıza bağlıysa, sizi korkutuyorsa, Merkür’ün mucizesine ihtiyacınız var demektir.


GEZEGEN BÜYÜLERİ EVDE YAPILABİLİR JÜPİTER HARİÇ

Evet gezegen büyülerini evinizde yapabilirsiniz Jüpiter hariç. Jüpiter( şans) büyüsü uygulaması evinizden olabildiğince uzakta, arkadaş evi, akraba evi, otel, açık alan v.s. gibi bir yerde yapılmalıdır. Evde yapılan uygulamaların geçerli olup olmadığını soranların ev dışında tekrar yapmaları gerekir. Bütün uygulamalar tekrar yapıldıkça etkisi artar.

LİGHT BÜYÜ GERİ BİLDİRİMLERİ


Selam, Su Hanım.Öncelikle size teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Jüpiter tılsımını yaptım ve karşılığını ortalama iki ay sonra almaya başladım. Bana ve eşime iş imkanı olarak geri döndü. Tam da aklımdan geçirdiğim,gönlümce bir iş.Kitabınızı da rehber olarak kullanıyorum.Radyodan takip ediyorum fakat hatlar çok yoğun olduğu için ulaşamıyorum.Önümüzdeki günlerde Merkür tılsımı için sizden cd talebinde bulunmayı düşünüyorum. Çünkü işim pazarlama üzerine. Gezegenler hakkında bilgim olmasına karşın ,onların enerjilerini kullanmayı bilmiyordum. Sizin sayenizde hayattaki olumsuzluklarla daha iyi başediyor,güzellikleri hayatıma çekiyorum. Kısacası kaderimi doğru adımlarla belirleme şansım oluyor. Mutlu insanlar demek, mutlu toplum, iyi yarınlar demek.Çocuklarımız ve dünyayı paylaştığımız diğer canlıların iyiliği için insanların mutlu olmayı bilmesi,bunun için çaba sarfetmesi ,harekete geçmesi gerektiğini düşünüyorum. Bu bizim Yaradan'a borcumuz. Çünkü her birimiz O'ndan bir parça taşıyoruz. Siz buna vesile olduğunuz için insanlık görevinizi yaptığınızı düşünüyorum. Eminim yaşadığınız iç huzur sizin için en büyük ödül oluyordur. Bunlar tamamen benim görüşlerimdir.Paylaşıp paylaşmamak sizin insiyatifinize kalmıştır.Kısacası çok teşekkürler........
......

sevgili Su hanım,uzun zamandır takip ediyorum sitenizi ve sayfalarınızdan bulduğum şekilde ritüelleri denedim..8 kasım perşembe günü Venüs tılsımını uyguladım, 10 kasım cumarteside Mars tılsımını..bilinçaltı kodlamak mıdır bilinmez ama kendimi inanılmaz derecede kararlı hissediyorum ..hayatımın büyük yıkım yaşadığı bir döneminde böyle değişiklikler insanı evrendeki yüce kanunlar hakkında düşündürüyo...!!!uzun lafın kısası pazar günü ani ve inanılmaz karlı bir iş teklifi aldım ve şehir değiştiriyorum kısa bir süreliğinede olsa....bugün itibariyle bankaya hatırı sayılır bir mebla yatırılıyo...ve en önemlisi ben kendimi çok güçlü ve başaracak şeyleri olan biri olarak hissediyorum....sırada; beklediğim ;ilişkiyle ilgili haber geldi....ama bunun için bugün uygulayacağım jüpiter tılsımını tamamlamak gerekli sanırım....teşekkürler herşey için....sevgiyle kalın.
...

Sayın Su KARAKUŞ,Önce size kendimi hatırlatmak istiyorum.Kasım ayında sayfanızı incelerken ilgimi çeken Jüpiter tılsımını uygulamak istemiş ve size Jüpiter tütsüsünün nasıl bulabileceğimi sormuştum. Siz de bana bu konuda yardımcı olmuştunuz.Sonra sizden isimlerini aldığım tütsü ve yağlarla çok yakın kız arkadaşımla birlikte ayrı ayrı zamanlarda bu tılsıma inanarak (bunda sizin yazmış olduğunuz yazıların çok samimi ve bize içten gelmesi çok etkili oldu) uyguladık. Sonuçlar inanılmaz oldu.Öncelikle kendimden örnekler vermek istiyorum. Şans büyüsü olması benim için çok önemliydi. Yolunda gitmeyen birçok şeyin düzeleceğine inanarak yapmıştım. Bu büyüyü yaptıktan 2 gün sonra, 6 aydır hiç haberleşmediğim erkek arkadaşım çat kapı geldi. Ve bu yolunda gitmeyen ilişkimde cevaplarını bir türlü alamadığım sorularımın cevaplarını tek tek ben sormadan itiraf etti. Çok şaşırdım çünkü yaklaşık 3 senedir anlam veremediğim sıkıntılar yaşamıştım. Ve o gece bana evlenme teklif etti. Şu an hala evli değiliz çünkü halletmemiz gereken bir takım sorunlar var.Kız arkadaşıma gelince o da bu tılsımı yaptıktan 6 saat sonra İzmir'deki erkek arkadaşı aradı ve evlenme teklif etti. Aynı gün olması çok şaşırtıcıydı. 2 hafta sonra da aynı kız arkadaşıma piyangodan 500 milyon para çıktı. Bu ve benzeri olaylar küçük de olsa devam etti. Bizim günlük sıradan hayatımızda şaşırtıcı şeylerdi. Diğer yazmış olduğunuz light büyülerinizden birkaçını dahauyguladık. Sonuçlar inanılmazdı.Artık Web sitenizin tiryakisiyiz. Her konudaki yazılarınızı büyük bir zevkle okuyoruz. Özellikle tarotla ilgili yazılarınız ilgimizi çok çekti. Biz de size tarot baktırmak istiyoruz.....Göstereceğiniz ilgi için şimdiden teşekkür ediyoruz. Cevabınızı dört gözlebekliyoruz. Sağlık ve mutlulukla kalınız.....
...

Merhaba ben Benay,sitenizi tesadüf googledan buldum 5 köşeli yıldız ve ışık çemberi ritüellerini denedim. Ne yapabildim yapamadım bilmiyorum ama bu bana hoş bir neşe heyecan keyif verdi :) sıradan fizik kanunlarının dışına çıkabilmeyi hissetmek çok güzel eğer öğretmekten zevk alırsanız sizden bir şeyler öğrenmeyi çok isterim seminerler olursa ve davet ederseniz çok sevinirim.…..
....

Merhaba Su Hn.18 Eylül de bende Jüpiter tılsımını uyguladım. Ve inanılmaz şeyler oldu hayatımda. Eski erkek arkadaşımla uzun bir aradan sonra tekrar bir araya geldik. Çok iyi bir firmadan iş teklifi aldım ve şu an görüşmelerimiz devam ediyor. 11 Ekim de evimde Venüs tılsımını da uygulayacağım:) Umuyorum bundan da çok güzel sonuçlar alacağım :) Şimdi kız arkadaşlarımda, sabırsızlıkla 15 Ekim’i bekliyor. O gün hep birlikte Jüpiter uygulamasını yapacağız....
.....

Su Hn.Yardımlarınız için bilgilerinizi bizimle paylaştığınız için çok teşekkür ederiz. Bende sizinle paylaşmak istedim duygularımı. İnanın sayenizde astroloji ile ilgili çok şey öğrendim. Özellikle haftalık yazılarınızda, nasıl davranmam gerektiğini, acil kararlar vermemem gerektiğini, daha sakin olmam gerektiğini. Sayenizde hayata daha farklı bakıyorum, gerçekten. Olgunlaştım sanırım :)))Kendinize çok iyi bakın, görüşmek umuduyla.…
.....

Su Hanım merhaba,Jüpiter tılsımı İzmir seminerinize katıldıktan sonra uzun zamandır işsiz olan eşim bir ortaklık kurdu, oğlum işe başlıyor ve benim sağlığım düzeldi. Teşekkürler paylaşımınız için.…Su hanim selamlar.En son Venüs tılsım uygulamasına katılmıştım sizinle. Uygulamalar çok basitmiş gibi görünmesine rağmen sanırım sembollerin bilinçaltındaki etkisi çok büyük, çünkü ilginç gelişmeler oluyor hakikaten. Belki de inanmakla alakalı bilmiyorum ama çok teşekkür ederim böyle bir paylaşım fırsatı için.Ben 15 Ekim de ki Jüpiter uygulamasına da katılmak istiyorum.….
.....

Su hn,İzmir Jüpiter Tılsım seminerinize katılmış ve mucizenin bu kadar çabuk gerçekleşeceğini beklememiştim. Beklemediğim bir şekilde yüklüce bir miktar para yarın hesabıma geçiyor. Önerilerim sayesinde çok kazanan bir arkadaşımın hediyesi. Hala inanamıyorum. Çok sevgiler....
.....

Su Abla merhaba,Jüpiter tılsımını uyguladıktan sonra istediğim üniversiteye başvurmam kesinleşti ve kız arkadaşımla inanılmaz bir şekilde barıştık. Her zamankinden daha mutlu ve sevgi doluyuz gibi geliyor bana. Jüpiter tılsımı için binlerce teşekkürler.…..
....

Sayin Su Karakus,jüpiter tılsımını uyguladikdan iki gün sonra bir mucize oldu hayatimda uzun yillardir is hayatima bir düzen koyamamistim jüpiter tılsımını uyguladikdan sonra bir is teklifi aldim hemde istedigim gibi baska bir sehir de hem ev hemde is alani olan bir yerde .Hala saskinim inanin, sayfaniza girmedigim gün yoktur.Iyiki varsiniz diyor ve saskinlikla tsklerimi sunuyorum...
......

Sevgili Su hn,Mailimi yayınlamanızı rica ederek başlamak istiyorum. Lütfen ismimi vermeden. Bu maili, deneyimlerimi okuyucularınızla paylaşmak istediğim için yazıyorum. Beni hatırlayacaksınız birkaç seminerinize katıldım( Venüs ve Merkür). Jüpiter seminerinize katılamayacağım için DVD.alarak uygulamamı, yurt dışına çıktığım bir gün yaptım. Venüs çekicilik kazanma uygulamasını yaptığımdan bu yana kendimi daha çekici ve güzel hissediyorum işin tuhafı bunu eşimde hissediyor olmalı, beni çok güzel bulduğunu söyleyip duruyor. Biz ayrılma noktasındaydık şimdi ikinci balayımıza çıkmaya karar verdik.
………


Merhaba Su hn, 43 yaşındayım. Venüs tılsımı uygulamanızı seminerlerinden birinde yaptım. Daha sonra tekrar tekrar yaptım. Benim tek amacım dürüst, beyefendi, kariyer yapmış bir beyefendiyle evlilik yapmaktı. Tılsımı yaptıktan 17 gün sonra, ilk okul arkadaşlarımdan biriyle bir davette karşılaştık. O günden sonrada görüşmeye başladık. Kısacası geçen hafta nişanlandık. Darısı evlenmek isteyen herkesin başına. Size çok ama çok teşekkür ediyorum.….

.....

Su hanım ben Kararlılık yani Mars tılsımı uygulamanıza katılmıştım. O gün bu gündür tam 30 kilo verdim. Çok yavaş vermemi doktorum istedi. Bu güne kadar hayatım rejimle geçmişti. İlk kez bu kadar kolay bir şekilde kilo verim. Bu gerçek mi psikolojik olarak mı çok etkilendim diye düşündüm. Sonra anladım ki zaten psikolojik etkilenmeyle, tılsımı birleştirmişsiniz. Mükemmel bir uygulama. Tekrar yaptım ki kararlılığımı, azmimi kaybetmeyeyim diye. Birde ben çok kolay sıkılıyor hemen vazgeçiyordum. Artık bu huyumda kalmadı. Size minnettarım. Çok çok çok teşekkürler.…

.....

Sitenizi tesadüfen buldum. Sonra sık kullanılanlara kaydettim ve bir alışkanlık haline geldi. Her sabah işlere başlamadan önce yeni bir yazı var mı diye bakmaya başladım. Okuyucu mailleri gerçekten etkileyiciydi. Buna rağmen ben ne yazık ki 2 ay sonra Jüpiter dvd.si alabildim. Uygulamamı kız kardeşimin evinindeki boş terasta yaptım. Tek istediğim yaşadığım ilden kurtulmaktı. 1 ay sonra tayinim çıktı hem de hiç beklemediğim bir şekilde. Şu anda İzmir deyim ve burayı çok seviyorum. Ben hayatımda ilk defa denizi gördüm Su hanım. Mutluluğumu anlatamam. Lütfen bana birde Venüs dvd.si gönderin, burada gerçek aşkımla tanışacağıma yürekten inanıyorum. Size de bol şans ve güzel bir evlilik diliyorum.………


Su hanım Venüs, Merkür ve Jüpiter’i uyguladım. 4 yıldır beraber olduğum sevgilimle Venüs seminerine katıldığımın ertesi günü ayrıldık. Jüpiter tıslımını yaptıktan sonra bensiz yaşayamayacağını söyleyerek geldi. Herkesin hayali olan pırlanta yüzük acaba Jüpiter’in mi yoksa Venüs’ün mü hediyesi bilemedim. Aile arasında yaptığımız küçük bir kutlamayla taktık yüzüklerimizi ama bu benim en büyük günümdür. İyi ki o gün ayrılmışız. Babası bize bir ev verecek. Sağ olsun Jüpiter. Merkür uygulamasına katıldıktan sonra en önemli ve korkulu sınavımı başarıyla verdim. Sınava hazırlanırken zekamın hayli açıldığını fark ettim. Jüpiter’i tekrar yaptım sonucu bekliyorum. Sevgilerimle.…

....

Jüpiter tılsımını uyguladım ve 3 yıldır işsizdim, iş buldum. Bir bankada. Sigortalı olarak. Yarabbime çok şükür. Size duacıyım ben Su Hanım. Son paramla almıştım ben o dvd.yi ve komşuda izlemiştim. İnanarak yaptım. Komşumda sonra bende yaptı, onlara da evini yenileyen eşinin patronundan ev eşyaları geldi. Bulaşık makineleri, yatak odası takımları ve yemek odası takımı hepsi yepyeni oldu. Tekrar yapacağız bakalım. Hayvanlarınıza ve size duacıyız Su hanım.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !